Kontakta oss gärna, det är det vi är här för!

Vi finns i hjärtat av Kungsbacka


Borgås Gårdsväg 20
434 39 Kungsbacka

Telefon 0300-700 50
Fax 0300-700 55

www.eggestrandab.se
info@eggestrandab.se

VD


Johan Eggestrand
johan@eggestrandab.se
0300-700 52 / 0707-71 58 36

Säljare


Niklas Ivarsson
niklas@eggestrandab.se
0300-700 54 / 0707-71 58 34

Distrikt - Västra och Södra Sverige samt Värmland

Fredrik Lind
fredrik@eggestrandab.se
0300-68 28 81 / 0707-71 58 35

Distrikt - Stockholm, Dalarna, Östkusten, Gotland, Norrland

Ekonomi


Marie
marie@eggestrandab.se
0300-68 28 84

Marknad &
Försäljning


Johan
johan@eggestrandab.se
0300-700 51 / 0707-42 56 05

Inköp & Order


Marina
marina@eggestrandab.se
0300-68 28 83

Daniel
daniel@eggestrandab.se
0300-68 28 82 / 0703-65 45 55

Oliver
oliver@eggestrandab.se

Lager


Kjell
kjell@eggestrandab.se

Order


order@eggestrandab.se
0300-700 50